HOME  Versia polska Magyar  Deutsch English  Gynekologická starostlivosť   Vedenie tehotenskej poradne   Antikoncepcia    Liečba neplodnosti    Jednodňová chirurgia     Kontakt    Linky    Naszi wspolpracownici   Aktuality nášho pracoviska Sústavné vzdelávanie  Mapa stránok

 ginekologia,zabiegy,chirurgia jednodnova

      Sústavné vzdelávanieginekologia

      Vitajte, Materiálmi týchto stránok chceme prispieť k sústavnému vzdelávaniu lekárov a sestier v dotknutých odboroch - ošetrovateľstvo ( veľké percento našich sestier stále študuje, najmä tie tu nájdu materiály, ktoré im uľahčia život), gynekológia a pôrodníctvo a anestézia a intenzívna medicína. Nájdete tu predovšetkým aktuálne témy bakalárskeho i magisterského štúdia v odbore ošetrovateľstvo zdravotných sestier a aktuality z uvedených odborov medicíny.

Ošetrovateľstvo

Témy našich príspevkov budú vyberané podľa reálnych  študijných plánov vysokých škôl, na ktorých sa ošetrovateľstvo vyučuje. Niektoré články heslovite vymedzujú problematiku predmetu podľa prednášok vysokoškolských pedagógov, iné už spracoval niekto z vašich spolužiačok. Pokúsime sa získať i plné texty vydarených seminárnych prác. Texty, ktoré autori dovolia si môžete kopírovať, iné sú len na čítanie.

 

Vyšetrenia pred plánovanou operáciou

 

anatómia:

fyziológia

biochémia                               

ekonomika v ošetrovateľstve

biológia 

genetika

etika

ošetrovateľstvo

 

Gynekológia

 

 

Anestézia a intenzívna medicína

 

 

 

 

Nájdete nás                                                                                                                          

v Spišskej Novej Vsi, na ulici In. Kožucha č. 3. Odbočíte zo Zimnej ulice prvou možnou ulicou doprava. To je Kožuchova ulica. Ambulancia je na ľavej strane ulice, keď sa pozeráte dole ulicou pod Uni Credit Bank a kvetinovým stánkom. Oproti je obchod "Svietidlá" .Jednoducho nás môžete nájsť na mape, stačí si kliknúť tu.

 mapa mesta